Infuzja tlenowa – sposób na błyskawiczne odświeżenie skóry

Szukasz zabiegu, który poprawi wygląd Twojej cery? Postaw na nowość – infuzję tlenową. Co warto wiedzieć o tej procedurze?

W gabinetach medycyny estetycznej można skorzystać z szerokiej gamy procedur, które skoncentrowane są na piękniejszym wyglądzie twarzy i ciała. Wśród nich znajduje się także zabieg infuzji tlenowej, który pozwala na odświeżenie skóry i poprawę jej wyglądu.  Na czym polega infuzja tlenem? Kiedy warto ją wybrać?

 

Infuzja tlenowa – co to jest?

Zabieg określany jako infuzja tlenowa polega na wykorzystaniu hiperbarycznego tlenu, który wtłaczany jest w skórę bez jej nakłuwania. Stosowany jest wtedy specjalny sprzęt, który pozwala na uzyskanie efektu natlenienia skóry bez naruszania jej ciągłości.

 

Podczas zabiegu infuzji tlenowej stosowane są jednocześnie specjalne preparaty zawierające skoncentrowane składniki aktywne, które razem z tlenem wtłaczane są w skórę. Mają one formę ampułek, których zawartość umieszczana jest na powierzchni skóry.

 

Ze względu na swoje działanie infuzja tlenowa jest porównywana do zabiegów mezoterapii, ponieważ dzięki niej można dostarczyć ważne składniki w głąb skóry dla nadania jej piękniejszego wyglądu.

 

W przypadku zabiegu jak infuzja tlenowa Kraków zapewnia dostęp do najlepszej jakości procedur prowadzonych pod okiem doświadczonych specjalistów.

 

Kiedy warto wykonać infuzję tlenową?

Zabieg jak infuzja tlenowa ma bardzo szerokie zastosowanie i jest on używany na różne typy skóry – suchą, mieszaną, normalną, tłustą, a także wrażliwą, alergiczną. Zabieg ten nie ma również przeciwwskazań wiekowych, co powoduje, że można przeprowadzić go w każdym wieku.

 

Wśród wskazań do wykonania zabiegu infuzji tlenowej znajdują się:

  • szara, ziemista cera
  • cera o nierównym kolorycie
  • nadmierna suchość skóry
  • widoczne drobne zmarszczki
  • zwiotczenia skóry
  • przebarwienia

 

Warto też wskazać, że zabieg pozwala na uzyskanie bardzo dobrego efektu anti-aging, czyli przeciwstarzeniowego. Wynika to z faktu, że infuzja pozwala na zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, czyli związków, które odpowiedzialne są za młody wygląd skóry.

 

Ile kosztuje infuzja tlenem?

W przypadku zabiegu jak infuzja tlenowa Kraków oferuje ceny na przystępnym poziomie. Najczęściej trzeba liczyć się z wydatkiem wynoszącym od około 200 do 300 złotych w zależności od obszaru zabiegu.

 

Dokładne informacje dotyczące zabiegu infuzji tlenowej, cen oraz adresów gabinetów, w których można go wykonać, można znaleźć już teraz w internecie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


+ 52 = 55