Ciesz się gładką skórą – wybierz depilację laserową!

Body Care. Underarm Laser Hair Removal. Beautician Removing Hair Of Young Woman's Armpit. Laser Epilation Treatment In Cosmetic Beauty Clinic.

Gładka skóra bez regularnego golenia lub woskowania? To możliwe! Skorzystaj z depilacji laserowej, która umożliwia usunięcie włosków na stałe. Na czym polega ta depilacja? Jakie ma ona zalety? Gdzie warto ją wykonać?

Na czym polega depilacja laserem?

Lasery są już od wielu lat używane w medycynie. Wykorzystuje je również medycyna estetyczna, która jest skoncentrowana na poprawie wyglądu przez redukcję niedoskonałości oraz zapobieganie ich powstawaniu.

Depilacja laserowa jest rodzajem zabiegu, który jest przeznaczony do usuwania niechcianych włosków. Za jego pomocą można zniszczyć włoski, a dokładnie mieszki włosowe, dlatego włoski nie odrastają i skóra może być stale gładka.

By osiągnąć optymalne efekty, zalecana jest seria zabiegów depilacji laserowej. Ma to związek ze sposobem wzrostu włosków, które znajdują się w różnych fazach wzrostowych. Laser oddziałuje jedynie na te włoski, które znajdują się w fazie aktywnej, czyli anagenu. Wobec tego najczęściej przeprowadza się od 3 do 6 zabiegów depilacji laserowej w odstępach czasowych co miesiąc lub innych wskazanych przez specjalistę.

Depilacja laserowa – na jakich obszarach warto ją wykonać?

Najczęściej skuteczna depilacja laserowa w Krakowie oraz w innych miastach jest zamawiana w celu usuwania włosków z nóg. Za jej pomocą można skutecznie zlikwidować je z łydek, kolan oraz z ud, aby były aksamitnie gładkie.

Również depilacja laserowa może być zastosowana w celu usuwania włosków pod pachami, które wiele osób regularnie usuwa. Świetnie sprawdzi się wtedy przy ciemnych włoskach, które tworzą nieestetyczne punkciki pod skórą.

Dodatkowo popularna jest depilacja laserowa okolicy intymnej. Pozwala ona wtedy na trwałe usunięcie niechcianych włosków w całości lub też w części, zależnie od oczekiwań klienta.

Ponadto depilacja laserowa może być zastosowana w innych przypadkach, między innymi do usunięcia włosków z twarzy – wąsika, rąk, klatki piersiowej, pleców, pośladków.

Czy depilacja laserowa jest zawsze skuteczna?

Nowoczesna depilacja laserowa pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów, ale warto pamiętać o tym, że nie zadziała ona w każdym przypadku. Dodatkowo nie zawsze jest ona rekomendowana, gdy u klienta występują przeciwwskazania do jej wykonania.

Najlepsze wyniki daje depilacja laserowa włosków ciemnych na jasnej skórze. Wtedy można usuwać je bardzo efektywnie. Gdy jednak włoski są mocne i szybko rosną, konieczne może być wykonanie jej większą liczbę razy i przeprowadzanie zabiegów przypominających raz na rok.

Depilacja laserowa jest mniej efektywna w przypadku włosków jaśniejszych, na przykład o kolorze siwym, blond czy rudym. Wtedy też konieczne może być wykonanie większej liczby zabiegów, ale nawet wtedy może dochodzić do ich odrostu.

Warto też wskazać, że depilacji laserowej nie powinno się prowadzić na skórze uszkodzonej, z infekcjami, u osób biorących określone leki, zioła, w tym fotouczulające, retinoidy. Dokładne informacje o przeciwwskazaniach można znaleźć na stronach gabinetów prowadzących zabiegi.

Jakie są ceny depilacji laserowej?

Najczęściej skuteczna depilacja laserowa w Krakowie jest wydatkiem rozpoczynającym się od około 90 złotych za jeden zabieg depilacji małego obszaru, natomiast przy większych obszarach jak całe nogi może być to wydatek nawet ponad 500 złotych. Cenniki można sprawdzić już teraz na stronach gabinetów.

Wiele gabinetów oferuje również możliwość wykupienia pakietów depilacji laserowej. W tym przypadku można korzystać z zabiegów w niższych cenach lub otrzymać jeden z zabiegów w pakiecie gratis.

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


+ 26 = 30